Ceník

Počáteční cena je 1500 Kč. Tato minimální cena platí i pro drobná tetování a zahrnuje veškerý použitý jednorázový materiál.

Protože každé tetování je odlišné složitostí, velikostí, motivem a časovou náročností, je obtížné sestavit všeobecný ceník. Cenu se dozvíte na dohodnuté konzultaci s konkrétním tatérem. Před sezením vybíráme zálohu ve výši 1000 Kč, která je na konci odečtena z celkové ceny tetování. Je nevratná jestliže sezení zrušíte méně než 48 hodin před dohodnutým termínem.

Cena zahrnuje jednu korekci, přičemž je možná nejdříve jeden měsíc po tetování, když je kůže úplně zahojená. Možnost bezplatné korekce se nevztahuje na tetování problematických míst, na které bude klient před sezením upozorněn (prsty, hřbet ruky apod.).

Aftercare

Na konci sezení vám tatér čerstvé tetování přelepí hojivou transparentní náplastí, poskytující ochranu před bakteriemi a případnými infekcemi, které jsou způsobeny vnějším prostředím. Během hojení z rány vytéká lymfa s přebytečnou barvou, proto může tetování vypadat rozpité. Díky tomu po odstranění, bude motiv obtisknutý na fólii, nelekejte se, je to v pořádku.

Náplast nechte na kůži 4-5 dní, přičemž pátý den ji třeba pomalu odlepit pod teplou vodou. Doporučujeme se sprchovat, ne koupat, aby se náplast neodlepila předčasně.

Po odstranění je nutné tetování umýt antibakteriálním mýdlem, opatrně vysušit přikládáním (ne otíráním) čistým nebo papírovým ručníkem, nechat samovolně dosušit na vzduchu a natřít tenkou vrstvou hojivého krému např. Tattooderm, který je k dostání v našem studiu (nedoporučujeme Bepanthen plus, kalciovou mast, vazelínu apod.). Přílišné mazání ve velkých vrstvách muže prodloužit dobu hojení a způsobit potíže.

V této chvíli je tetování již téměř zahojené, ale v některých místech se můžou vytvořit malé strupy, které se v žádném případě nesmí loupat. Tetování natírejte jednou až dvakrát denně do úplného zahojení doporučením krémem.

Minimálně 10 dní se vyhýbejte špinavému prostředí, přímému slunci, fyzické aktivitě, koupání na veřejných koupalištích a dlouhému máčení se ve vodě.

Tetování je zcela zahojené přibližně za měsíc.

Aby však zůstalo stejné jako po zahojení, je potřeba se o něj starat i do budoucna. Například chránit potetovanou pokožku před sluncem opalovacím krémem s ochranným faktorem SPF 30.

Napište nám

4 + 10 =